Testimonials

Guest09332

Great service.

Annoymous Review

Great service.  Great value.  Great experience!  Very affordable, and provided a very knowledgeable and professional technician.

Chris

Simply awesome. Scheduled an appointment for 1pm on Tuesday. Called that morning and came early. Very skilled and efficient. Great value for the service. I won’t use anyone else.

Buck

I called to have my riding mower repaired. I was happy to know that the technician was able to come & repair it at my home. The technician came the very next day. He was prompt, courteous & very knowledgeable. The rate was reasonable. I have & will continue to refer mowers plus to my friends & family.

Guest29259

The technician was knowledgeable and courteous. He spent an extra 50 mins. teaching my mother about the lawnmower and showing her an easy way to start it. He went above and beyond. I am still referring my friends and co-workers to them!!

Jismall2002

Came out to house and repaired lawn mower. Very knowledgeable. Great prices. No hassle stress free repair service. Came on time! 🙂

Guest51240

They were fast, efficient and knowledgeable. I would highly recommend this service.

Guest65546

The service department is on time with pick-up and on-site repair..

Guest88237

This is a very good company.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.